• +48 600 121 418

gwarantujemy wysokie
standardy

gwarantujemy wysokie
standardy

gwarantujemy wysokie
standardy

Slider

Firma

Traffic Lights sp. z o.o. wprowadziła na rynek trzecią generację świateł e-traffic III opierającą się na technologii diody mocy Philips Lumileds Luxeon Rebel. Technologia ta gwarantuje  długą żywotność usługi , wysoką wydajność oraz niską awaryjność. Podzespoły elektroniczne użyte w naszych sygnalizatorach są produkowane na specjalnie zaprogramowanych komputerowo automatach, co ma odzwierciedlenie w niezawodności naszych produktów. Zanim sygnalizator trafi do klienta , jest on testowany przez kilkanaście godzin na identycznych sterownikach jakie funkcjonują na skrzyżowaniach sygnalizacji świetlnej. Nasze sygnalizatory e-traffic III są wykonane z tworzyw elastycznych, posiadają pełną szczelność, są proste w montażu.

Produkcja sygnalizatorów e-traffic III ma lokalizację w miejscowości Stargard w województwie zachodniopomorskim.

Wszystko znajduje się w jednym miejscu, co dodatkowo ułatwia pracę oraz nadzór nad gotowymi urządzeniami. Organizacja przestrzeni magazynowej i produkcyjnej wynika bezpośrednio z wymagań notyfikowanego laboratorium certyfikującego. Część produkcyjna składa się ze stanowisk na których wykonywane są określone czynności montażowe oraz czynności sprawdzające funkcjonowanie urządzenia zapewniające uzyskanie odpowiedniej jakości.  Gotowe produkty opuszczając część montażową przechodzą kilkunastogodzinne testy parametrów elektroniki na sterownikach sygnalizacji świetlnej.Takie same sterowniki na których odbywają się testy mają zastosowanie na skrzyżowaniach sygnalizacji ulicznych, co gwarantuje niezawodność w użytkowaniu.

Cała organizacja fabryki i sposobu produkcji zapewnia  zadowolenie naszym klientom z zakupionych urządzeń i zachęca  ich do dalszej współpracy z rzetelnym i solidnym partnerem biznesowym.

Wysoka jakość

Sygnalizacje świetlne jakie Państwu oferujemy tworzoną specjaliści, którzy bazują na najnowocześniejszych technologiach.

Nad każdym projektem pracuje wiele doświadczonych osób aby był on dopracowany w stu procentach. Każdy z wdrażanych projektów zostaje poddany indywidualnej analizie pod wieloma kątami. Stosujemy wiele możliwych rozwiązań aby efekt końcowy był najlepszy, a jego powstawanie podzielone jest na kilka etapów, w których dane trafiają do odpowiednich zespołów projektowych. Nasze sygnalizatory wyróżniają się pomysłowością i niezawodnością dzięki zastosowaniu zaawansowanych narzędzi i nowatorskich rozwiązań informatycznych. Produkty posiadają certyfikaty CE i funkcjonują w UE i poza nią. Nasza fabryka przechodzi co roku kontrole FPC (Factory Production Control - Zakładowa Kontrola Produkcji). W skład tego procesu wchodzi odpowiednia dostawa, magazynowanie, przekazanie podzespołów na linie produkcyjną i odpowiednia kontrola nad produkcją. System ten pozwala na eliminację  błędów i oddzielenie wadliwych podzespołów, które nie spełniają rygorystycznych wymagań.

Przedmiotem działalności spółki Traffic Lights jest produkcja sygnalizatorów świetlnych.

sign01

Certyfikaty

Nasze produkty posiadają certyfikaty europejskie opierające się na normie EN 12368: 2015

sign02

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty  są testowane na profesjonalnych urządzeniach  zanim trafią do klienta.

sign03

Testy

Nasza fabryka przechodzi coroczną kontrolę jakości FPC gwarantującą wysoką jakość.

sign04

Obsługa

Nasza obsługa jest na wysokim poziomie i gwarantujemy Państwu 100% satysfakcji.

 

Doświadczenie i rzetelność

Potrafimy być prawdziwymi partnerami naszych Klientów. Wiele firm twierdzi, że są partnerem w biznesie, ale niewiele potrafi nim być naprawdę. Ze swoim ponad kilkunastoletnim doświadczeniem udowadniamy w codziennej pracy jak być prawdziwym partnerem w biznesie. Jesteśmy w stanie stawić czoła nawet najtrudniejszym sytuacjom, skomplikowanym zamówieniom i dedykowanym inwestycjom oraz wiele poświęcić aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Szacunek i dbałość o dobre relacje międzyludzkie jest prawdziwą wartością dodaną naszej pracy.

Firma

Traffic Lights sp. z o.o. jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie produkcji sygnalizacji świetlnej. Traffic Lights sp. z o.o. wprowadziła na rynek trzecią generację świateł e-traffic III opierającą się na technologii diod mocy Philips Lumileds Luxeon Rebel.

Traffic Lights

graphic01-gray

Firma

graphic02-gray1

Produkty

graphic03-gray1

Realizacje

Kontakt

  • +48 600 121 418

  • +48 91 4332689

  • www.trafficlights.pl

  • ul. Rzeźnicza 7A

    73-110 Stargard

    NIP: 55-24-21-661